اینترنت پرسرعت قم بوسیله آنتن 

اینترنت وایرلس قم در شهر قم

هلدینگ بزرگ پارسیان
اینترنت وایرلس قم دریچه ای به دنیای ارتباطات

اینترنت وایرلس قم با بیش از20سال سابقه در ارائه خدمات اینترنتی خدمات متنوعی را ارئه میدهد

در دنیای امروز، دسترسی به اینترنت جزء ضروری‌ترین نیازهای سازمان‌ها، شرکت‌ها و افراد مختلف به شمار می‌رود. در همین راستا شرکت پارسیان به عنوان اولین Internet Connection Provider (ICP) کشور با سال‌ها تجربه و بهره‌گیری از کادر فنی و متخصص برآن شده است که نیاز مجموعه‌های پیشرو در صنایع مختلف را برآورده سازد. به این منظور پارسیان با ایجاد ایستگاه‌های متعدد در مناطق تحت پوشش  سرویس‌دهی و خطوط پشتیبان قابل اطمینان اقدام به ارائه سرویس پهنای باند اینترنت پرسرعت به صورت اختصاصی (Dedicated) به سازمان‌ها و شرکت‌ها نموده است. کاربران می‌توانند با توجه به نیاز سازمان یا شرکت خود، از پهنای باند ٢٤ ساعته و یا ١٢ ساعته سازمانی (٧ الی ١٩) بهره‌مند گردند.
دارای ارتباط فیبر با شرکت ارتباطات زیرساخت
امکان تامین تجهیزات ارتباطی به صورت امانی
امکان ارائه IP به تعداد مورد نیاز پس از توجیه فنی
پشتیبانی ٢٤x٧ راه‌اندازی و تحویل سرویس در کمترین زمان ممکن
ارائه سرویس با ضریب پایداری ٩٩.٥%رسیدگی به شکایات (از طریق تیکت، صدای مشتری و تکمیل فرم نظرسنجی)

اینترنت وایرلس قم
تبلیغات اینترنت پارسیان
تبلیغات اینترنت پارسیان

مشتریان پارسیان(اینترنت وایرلس قم)

اینترنت رادیویی چیست؟ (Wireless)

اینترنت رادیویی چیست؟ اینترنت رادیویی که به آن اینترنت وایرلس یا بیسیم نیز گفته می‌شود، هم اکنون پرسرعت ترین اینترنت در کشور ما است. این نوع از پهنای باند با سرعت ‌های بین 20 تا 100 مگابیت بر ثانیه (اشتراکی) و 50 تا 1000 مگابیت بر ثانیه (اینترنت وایرلس نامحدود اختصاصی) توسط شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت وایرلس قابل ارائه می‌باشد. در لینک‌های رادیویی انتقال پهنای باند بر روی بستر امواج رادیویی توسط “تجهیزات رادیویی یا وایرلس “صورت می‌گیرد. یعنی پهنای باند با استفاده از تجهیزات اینترنت رادیویی شامل: آنتن وایرلس یا همان رادیو، کابل و اکسس پوینت از دکل‌های سطح شهر به محل مشترک انتقال می‌یابد.

همانطور که گفته شد؛ در لینک‌های رادیویی ارتباط اینترنت توسط امواج رادیویی بین دو رادیو برقرار می‌گردد. یعنی یک رادیو روی پشت بام ساختمان شما و یک رادیو روی دکل شرکت ارائه دهنده اینترنت قرار می‌گیرد. این دکل‌ها (پاپ سایت) نیز مسقیما به زیرساخت شهر متصل است. اتصال مستقیم شما به زیر ساخت توسط این دکل‌ها یکی از نقاط قوت اینترنت‌های رادیویی محسوب می‌شود، زیرا سبب می‌شود هیچکدام از محدودیت‌های اینترنت‌های دیگر را نداشته باشید. محدودیت‌هایی مانند الزام به وجود آنتن موبایل، یا نزدیک بودن مراکز مخابراتی و دکل‌های bts.

اینترنت رادیویی برای ماینر‌ها، تریدر‌ها، ، استریمر‌ها، برای مجتمع‌ها، برج‌ها، کارخانجات، کارگاه‌ها، شرکت‌ها، منازل و نیز بهترین گزینه است. اینترنت وایرلس رادیویی بهترین اینترنت گیمینگ در کل کشور است، زیرا پایین‌ترین پینگ تایم و بالاترین سرعت را در میان همه انواع پهنای باند دارد. در کل اینترنت وایرلس قم رادیویی برای مشترکینی که سرعت بالای دانلود و آپلود نیاز دارند، پایداری برایشان اهمیت دارد و یا در مناطقی زندگی می‌کنند که آنتن دهی موبایل وجود ندارد، طراحی شده است.