آماده ی رشد کسب و کارتان هستید؟

با ما همراه شوید

طراحی سایت وردپرس و اختصاصی

نگران نباشید شما تنها نخواهید بود!

 ما تمامی تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم علاوه بر طراحی سایت وردپرس و اختصاصی ،خدمات سئو حرفه ای و تبلیغات در گوگل و … بهترین پشتیبانی را حتی در شبانه روز و حتی در روز های تعطیل رائه دهیم.اگر نگران آینده یا ادامه مسیر خود در فضای اینترنت هستید، اصلا نگران نباشید، شما هیچوقت تنها نخواهید بود ، تیم پشتیبانی هلدینگ پارسیان همیشه برای کمک به شما آماده به خدمت است.

فروشگاه اینترنتی

وب سایت شرکتی

سایت اختصاصی

وب سایت خبری

وب سایت پزشکی

وبسایت فروشگاهی

کسب و کار شما می‌تواند رشد کند. درآمد شما می‌تواند چند برابر شود. فقط کافی است مسیر درست را بشناسید. کافی است مشتریان خود را در زمان درست، مکان درست و به روش درست هدف قرار دهید. ما در این مسیر همراه شما هستیم.جهت مشاهده نمونه کار به این صفحه مراجعه کنید

وبسایت شرکتی
در روز چند ساعت می توانید خود کار کنید؟ 6 ساعت؟ 8 یا 10 ساعت؟
با داشتن وب سایت شرکتی، دفتر شما 24ساعته باز است! و در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشد.
کسب و کار خود را به وسعت یک دنیای بی پایان گسترش دهید و درآمد شبانه روزی داشته باشد.
وبسایت اختصاصی
این نوع وب سایتها از همان اول بر پایه نیاز مشتری پیاده سازی پی ریزی میشود.به این صورت است که سایت مطابق با نیازهای کارفرما پیاده سازی می شود.
در این نوع طراحی سایت  کارفرما می بایست نیازهای خود را در یک قالب به شرکت طراحی سایت اعلام کند تا برآورد هزینه و زمان انجام گردد.
وسایت خبری
امروزه دیگر محبوبیت روزنامه به پایان رسیده و همه اخبار را از اینترنت دنبال می‌کنند. یک سایت اخبار نیز باعث رونق گرفتن و موجب افزایش اعتبار یک رسانه می‌شود.
از این رو ضرورت طراحی سایت خبری را متوجه می‌شویم. هر سازمان می‌تواند اقدام به ساخت سایت خبری کند.
وبسایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی یک ضرورت در زمینه پرشکی و درمانی محسوب می شود. روند درمان برای بیماران، پزشکان و کلینیک های درمانی با سرعت انجام می شود. پزشکان با استفاده از سایت می توانند با بیماران خود در ارتباط باشند و اطلاعات پزشکی را در اختیار بیماران قرار دهند.

طراحی اپلیکیشن موبایل به صورت کاملا اختصاصی

 در سال‌های اخیر و با رشد تکنولوژی، تلفن همراه به عنصری تاثیرگذار در زندگی همه تبدیل شده و با روی کار آمدن اپلیکیشن‌های مختلف موبایل، انجام بسیاری از کارها به راحتی قابل انجام شده است. با توجه به اهمیت اپلیکیشن‌های موبایل بسیاری از کسب و کارها بر آن شده‌اند تا بتوانند از این طریق نیز کاربران بیشتری جذب کنند. تمامی کسب و کارها با داشتن یک اپلیکیشن کاربردی می‌توانند ارتباط نزدیک‌تر و قوی‌تری با کاربران خود برقرار کنند. همچنین با طراحی اپلیکیشن می‌توان از تمامی رقبا سبقت گرفت و در عصر دیجیتال با قدرت بیشتری حضور داشت. هلدینگ پارسیان از شرکت‌های پیشگام در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن‌های تلفن همراه بوده که بدین منظور از آخرین فناوری‌های روز جهت ارائه هرچه بهتر اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کند.

طراحی سایت وردپرس و اختصاصی