برنامه های فرهنگی-اجتماعی، ورزشی انجمن کارفرمایان فاوا استان قم

انجمن کارفرمایان فاوا قم
هلدینگ پارسیان با همکاری انجمن کارفرمایان فاوای استان قم، در جهت نیل به اهداف اجتماعی، فرهنگی ورزشی خود و با رویکرد ارائه خدمت به خانواده ی پرسنل فاوا، اقدام به برگزاری برنامه های هفتگی ورزشی، تفریحی، فرهنگی نموده است.
ارزشمندی انسان و توجه به حرمت و عزت نفس انسان ها، نگرشی انسانی و فرهنگی است، یعنی ابتدا بایستی نگرش انسان های شاغل در یک سازمان نسبت به مشتریان تغییر یابد تا فرهنگ مشتری گرایی حاصل و به مرور فرهنگ بیمه اجتماعی ایجاد شود. بررسی ها نشان می دهد هزینه ها و خسارت های مالی و انسانی ناشی از ضعیف بودن فرهنگ تکریم و مشتری مداری در سازمان ها بسیار زیاد است.
توجه به انگیزش و روحیه افراد و قبل از اینکه نیاز به ساختار داشته باشند، یک فرهنگ است. بنابراین یکی از راه های مهم توسعه و نهادینه سازی فرهنگ اجتماعی، تقویت فرهنگ تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری در انجمن کارفرمایان فاوای قم است. در حقیقت در قاموس انسانی مشتری مداری، انسان مداری است، ارزش نهادن به انسان به عنوان ارزنده ترین موجود و شریف ترین چیزی که خدا خلق کرده است، غایت و هدف نهایی فرهنگ سازی و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در جامعه فناوری و اطلاعات استان قم است.
  • Please enter a number from 1 to 10.
  • قیمت: 0 ریال
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
برنامه سالن والیبال هر هفته روزهای دوشنبه ساعت 19:30 الی21:00 ​در مجتمع ورزشی ایثار، واقع در بلوار جمهوری اسلامی، خیابان آرمیده برگزار می گردد. ظرفیت این برنامه 18 نفر است و مبلغ بلیت برای هر نفر 10،000 تومان می باشد.
برنامه استخر هر هفته روزهای سه شنبه ساعت 21:30 الی 23:00 ​در مجتمع ورزشی ایثار، واقع در بلوار جمهوری اسلامی، خیابان آرمیده برگزار می گردد. ظرفیت این برنامه 60 نفر است و مبلغ بلیت برای هر نفر 10،000 تومان می باشد.
مکان: بوستان ها ،پارک ها،کوه های اطراف قم ظرفیت هر برنامه ۷۰نفر می باشد.
آخرین جمعه هر ماه به عنوان جمعه فاوا تعریف می شود که به همراه پذیرایی صبحانه می باشد. در این روز به اتفاق خانواده در محیطی بیرون از منزل دور هم جمع شده تا با برنامه های شاد و مفرح، ساعاتی خوش را تجربه کنیم.

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی متنوعی در هلدینگ پارسیان به همکاری اساتید مجزب استان برگزار می گردد: دوره طراحی گرافیک، دوره طراحی رابط کاربری دوره برنامه نویسی، دوره زبان انگلیسی، و ...