نوآوری کنید که نابود نشوید

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn


مدیر آزمایشگاه رسانه ای MIT
موضوع سخنرانی
سالهای زیادی از زمانی که هنوز اینترنتی وجود نداشت و مردم سعی در پیش بینی آینده داشتند ، نمی گذرد . اینترنت باعث شد مردم دیگر به طور ساده زندگی نکنند.قبل از اینترنت همه چیز ساده و قابل پیش بینی بود و مردم به راحتی اتفاقات آینده را حدس میدند اما در حال حاضر با وجود اینترنت همه چیز تغییر کرده است.در این سخنرانی جذاب تد، سرپرست آزمایشگاه رسانه ای MIT، پیش بینی های آینده را از بین می برد و در عوض، یک رویکرد جدید را برای دیدگاه ما به جامعه جدید و امروزی به اشتراک می گذارد .
مثلا در زمان های گذشته فقط شرکت های بزرگ و برند حرف اول را می زدند اما نوآوری در دنیای اینترنی امروز باعث شده دانشجویانی با سن و تجربه ی کمتر دنیای شبکه های اجتماعی را بسازند و صاحب برندهای بزرگی در زمینه ی تکنولوژی باشند.در نتیجه نداشتن نوآوری در کسب و کار امروزی عامل نابودی ماست و تنها همکاری فکری و خرد جمعی می تواند ما را به بهترین مسیر هدایت کند.
در این فیلم که یکی از بهترین سخنرانی های تد در زمینه ی تاثیر نوآوری در کسب و کار است، یاد می گیریم که با چه تکنیک هایی نوآوری داشته باشیم و از آن مهم تر نوآوری را تبدیل به فناوری کنیم.

مطالبی که شما ممکن است دوست داشته باشید